Scroll Top

Gizlilik Sözleşmesi

Bu sözleşme Yongacı Kuruyemiş Kahve Şekerleme Yedek Parça San. ve Tic. Ltd. Şti. ile yongaci.com web sitesini ziyaret eden misafir, Kayıtlı Üye ve Müşterileri (Bundan böyle kısaca “KULLANICI” olarak anılacaktır) arasında yongaci.com Web Sitesini kullanarak KULLANICI’NIN vermiş olduğu kişisel bilgilerdeki, siparişlerdeki ve ödemelerdeki GİZLİLİK İLKELERİ VE GÜVENLİK POLİTİKASI koşul ve sınırlarını düzenlemek amacı ile akdedilmiştir.

Sözleşmenin Kapsamı:

 • Bu sözleşme yongaci.com URL’i ve içerisindeki tüm sayfalarda geçerlidir.
 • Herhangi bir sitede veya sayfada yongaci.com Logosunun görülmesi bu sözleşmenin geçerli olduğu anlamına gelmez. KULLANICI URL’i kontrol etmek ve gerçekten yongaci.com’a ait bir sayfa olduğundan emin olmak zorundadır.
 • KULLANICI’ya ait bilgiler (e-posta, fatura, teslimat adresleri vs.) hiçbir şekilde üçüncü kişiler ile paylaşılmaz.
 • KULLANICI’nın yongaci.com Web Sitesinden bir ürün satın alırken kullandığı kredi kartı bilgileri yongaci.com güvencesindedir, diğer Kayıtlı Üyeler veya üçüncü şahıslar kredi kartı bilgilerini göremezler.
 • KULLANICI’nın yongaci.com Web Sitesinden satın aldığı ürünlerin hasarsız, eksiksiz, doğru adrese ve zamanında fatura ile birlikte kargo firmasına tesliminden yongaci.com sorumlu olup, ürünlerini kargo firmasından teslim alırken hasarsız ve eksiksiz olduğunu kontrol etmekle KULLANICI sorumludur.

Saklanan Kişisel Bilgilerin Kapsamı:

 • yongaci.com Web Sitesini ziyaret için KULLANICI herhangi bir kişisel bilgisini vermek zorunda değildir. Ancak KULLANICI, yongaci.com hizmetlerinden yararlanmak veya sipariş vermek istiyorsa kayıtlı üye olmak ve bazı kişisel bilgileriyle birlikte kredi kartı bilgilerini vermek zorundadır.
 • KULLANICI’nın yongaci.com Web Sitesini herhangi bir zamanda ziyaret ettiğinde yongaci.com web sunucusu, KULLANICI web tarayıcısının bağlanmış olduğu IP adresini isimsiz kullanıcı olarak kaydeder. KULLANICI’nın isteğine bağlı olarak, yongaci.com Web Sitesi çerez (cookie) bilgisi, yongaci.com Web Sitesi sayfaları içerisinde yapılan ürün veya ürünlerin aramalarını saklar. Bu bilgiler sayesinde ileriki dönemlerde sitede yer alabilecek reklam bandları ile ilgi duyulan ürünler doğrultusunda kişiselleştirilmede kullanılabilir.
 • yongaci.com Web Sitesi, KULLANICI’nın kişisel bilgilerini üç temel amaç için saklar; bazı hizmetlerde KULLANICI isteklerini yerine getirebilmek, özel içerik ve reklam bandı sağlamak ile ürün ve hizmetlerden haberdar etmek.

Kişisel Bilgilerin Güvenliği:

 • yongaci.com, KULLANICI’nın vermiş olduğu tüm kişisel bilgilerini gizli tutar. Ancak, KULLANICI’nın yapmış olduğu alışverişlerinde yongaci.com ürünü teslim edebilmek için çalışanlarına ve kargo şirketine KULLANICI adı ve adresini bildirmek zorundadır.

Kullanıcı İstekleri/Geri Bildirimleri:

 • yongaci.com, KULLANICI’nın yongaci.com Web Sitesi ve ürünleri ile ilgili ulaştırdıkları her türlü istek, öneri ve soruları içeren bilgiler site performansını ölçmek için saklamaktadır. Bu gibi bilgiler kişilerin kendilerine yanıt vermek dışında herhangi bir amaç için kullanılmaz.

İçerik Kullanımı

 • yongaci.com Web Sitesinde yayınlanan hiçbir yazı veya grafik üçüncü kişiler tarafından izinsiz kullanılamaz. Sitede yer alan içerikler ya da görünüm tasarımı, başka sitelerde yayınlanamaz, yongaci.com’un izni olmadan internet sitelerine link verilemez.

Bu sözleşme yongaci.com tarafından önceden haber verilmeksizin güncellenebilir. KULLANICI bu sözleşmeyi kendisinin belirleyeceği aralıklarla kontrol etmelidir. KULLANICI, gizlilik ve güvenlikle ilgili soru ve sorunlarını yongaci.com ile irtibat kurarak güvenlik departmanına iletebilir.

Yongacı Kuruyemiş Kahve Şekerleme Yedek Parça San. ve Tic. Ltd. Şti.
Bornova Büyük Çarşı, Ergene Mah., 538. Sk. No:39 – 35040 – Bornova – İZMİR
www.yongaci.com | [email protected] | +90 232 388 24 85

Sipariş Ver
1
Kahve Sipariş Hattı
Merhaba,
WhatsApp ile kahve siparişi verebilirsiniz.