Scroll Top

YONGACI KAHVE

55 Yıl Önce Muttalip Yongacı'nın İzmir Bornova Büyük Çarşı'da kavurmaya başladığı leziz kahveler şimdi tüm Türkiye'de . Bir tık uzağınızda.

Kahvenin En nefis Hali

Muttalip Yongacı 1934 Balıkesir Gönen doğumlu. Çocukluk yıllarında Gönen’in meşhur kahvecisi Ahmet Usta’nın yanında yetişti. 1948 yılında Bornova’ya gelen Yongacı burada kendi kahvehanesini işletti ve 1968 yılında kuru kahve kavurma ve öğütme işine başladı. O günden bu yana piyasanın en iyi kahvelerini seçerek kendimiz kavuruyor ve size çok özel tatlar olarak sunuyoruz.

Sunduğumuz kahve çeşitleri arasında normal kavrulmuş kahvemiz olduğu gibi tiryakilere hitap eden koyu kavrulmuş acımtırak kahvemiz de bulunur.

Kahvemizden firmamıza gelip temin edebileceğiniz gibi dilerseniz web sitemizden de sipariş verebilirsiniz.

55 Yıllık Kahve Uzmanlığı

Bornova’nın Büyük Çarşı’sıyla birlikte anılan bir tarihimiz var. 50 yılı aşkın deneyimimiz ile milyonlarca fincan nefis kahveyi değerli müşterilerimizle buluşturduk. Onların hikayelerini dinlemek isterseniz Youtube kanalımıza bekleriz. Bir kahvenin kırk yıl hatırı var, anılarınızla birlikte kahvemizden içmeye de bekliyoruz.

Neden Yongacı Kahve

50 yılı aşkın bir zamandan beri kahve satıyoruz. Kahvemizin tatlarıyla mutlu olan binlerce müşterimiz var. Büyük Çarşı’nın beyefendi ve hanımefendilerinin dilinde Muttalip’in kahvesi diye yer etmiş kahve bizim kahvemizdir.

Türk kahvesi olarak bilinen demleme yöntemi için daha yüksek kaliteli kahve çekirdeklerini harmanlarız. Dört farklı kavurma şekliyle son derece kaliteli ve tadı damağınızda kalacak bir lezzet sunarız.

15’e kadar farklı ülkeden gelen kahve çekirdekleri ve dört farklı kavurma seçeneği ile dünya lezzetlerini size sunuyoruz.

6 farklı öğütme ve 5 farklı demleme yöntemi ile sizlere sunduğumuz kahve kombinasyonları 1800 çeşidi buluyor. Birbirleri ile karışımları, sütlü ve çikolatalı tarifleri saymıyoruz. Bu yüzden güvenle kahve keyfinizi yaşayabileceğiniz bir kahveyi firmamızda bulabilirsiniz.

Instagram Hesabımız

Instagram hesabımızı takip edin, kahve kampanyası ve yarışmalarımızı kaçırmayın.

Sipariş Ver
1
Kahve Sipariş Hattı
Merhaba,
WhatsApp ile kahve siparişi verebilirsiniz.